Stimulačná vlasová voda proti padaniu vlasov má stimulačný a posilňujúci účinok na vlasové korienky. Kvalitný produkt svetoznámej talianskej značky ELGON.
Púdr na vlasy MARMARA BARBER novej generácie dodá vlasom pevné držanie a prirodzený vzhľad. Vzrušujúce nový koncept práškového vosku pre okamžitú textúru s matným efektom.
Sprej na vlasy s morskou soľou NOBERU je vhodný na vytvorenie textúry s matným vzhľadom alebo na dosiahnutie väčšieho objemu vlasov. Má príjemnú kvetinovo-drevitú vôňu.
Sea salt sprej na vlasy s morskou soľou MARMARA BARBER dodáva vlasom objem a ľahko vlasy zafixuje. Tento sprej s morskou soľou obsahuje navyše keratínový komplex, ktorý vlasy aktívne posilňuje a dodáva im bezkonkurenčnú celodennú pevnosť a odolnosť.
Ochranný sprej NOBERU chráni vlasy a fúzy pred teplom (až 230 °C) a UV žiarením. Obsahuje slnečnicový extrakt a provitamín B5, vďaka ktorým vlasy aj fúzy posilňuje a hydratuje.
Profesionálny púder na vlasy MARMARA BARBER Revenge pre maximálny objem, matný efekt a prirodzenú textúru. S elegantnou jemnou vôňou. Bez mastnoty, bez zvyškov, bez kompromisov.
Profesionálny púder na vlasy MARMARA BARBER Punisher pre maximálny objem, matný efekt a prirodzenú textúru. S intenzívnejšou mužnou vôňou. Bez mastnoty, bez zvyškov, bez kompromisov.
Vyživujúce tonikum na vlasy CAPTAIN FAWCETT s drevito-korenenou vôňou bay rumu. Osviežuje, posilňuje a dodáva vlasom aj pokožke hlavy vitalitu. Bez oplachovania.
Multifunkčný sprej na vlasy aj fúzy NOBERU 9 Wonders hydratuje, chráni a uľahčuje úpravu vlasov aj fúzov. Vyživuje, chráni pred teplom a krepovatením. Ideálne pred fénovaním, ale je možné ho použiť aj bez neho.
Immortal VEGAN Re-Bond Leave-In Spray je bezoplachový vlasový sprej, ktorý vďaka biotínu, niacínu, panthenolu a rastlinnému keratínu poskytuje intenzívnu hydratáciu, obnovu a lesk, zabraňuje zamotávaniu a uľahčuje rozčesávanie, ideálny pre každodenné použitie na všetky typy vlasov.
Sérum pre rast vlasov Vitalcrinis™ od talianskej značky BALLANGI cieli na príčiny vypadávania vlasov. Vďaka prémiovému prírodnému zloženiu obsahujúce kofeín, aloe vera, vitamíny, minerály a rastlinné extrakty blokuje DHT, podporuje rast vlasov a posilňuje ich korienky. Pre hustejšie a...
Stylingový krém s DHT blokátorom proti vypadávaniu vlasov SUAVECITO Matte hair cream with DHT blocker zaistí pevný styling s matným finišom, zdravšiu pokožku hlavy a podporu rastu vlasov – deň čo deň.
Anglický sprej z dielne MORGANS dodá objem jemnejším vlasom (povedané kulantne) alebo rednúcim vlasom (povedané na plné ústa). Obsahuje pšeničné bielkoviny a ďalšie látky, ktoré dajú vlasy do laty.
Anglické vlasové tonikum z dielne MORGANS, ktoré funguje ako kondicionér na vlasy. Vlasom pridáva na objeme a trošku ich podrží na mieste, ale nie nijak silne. Rozhodne tiež poteší ostrovná exotická vôňa.
Anglické vlasové tonikum z dielne MORGANS, s ktorým budete švihák kúpeľný raz dva. Pokožku upokojí a ochladí, vlasom dodá trochu objemu a lesku. K tomu vonia po korenenom rume.